Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lipniak

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka Lipniak

Lipniak,mazowieckie

150 000 zł7 002 m² 21,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To nie jest puste pole , które trzeba latami obsadzać roślinnością. Częściowe zadrzewienie daje gotowy klimat siedliskowy i możliwość wydzielenia strefy rekreacyjnej, ogrodu czy naturalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 055 000 zł123,51 m² 8 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Na sprzedaż dom 1a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 548,38 m2 Powierzchnia 123,57 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

565 500 zł2 900 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2900m2 na Lipniaku, tuż za granicą Lublina. Aktualne warunki zabudowy dla 2 domów. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w otoczeniu nowych domów. Dojazd uzbrojoną ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł780 m² 576,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działki budowlane o powierzchni około 780m2 oraz 860m2 , Lipniak. Świetna lokalizacja, szybki i łatwy dojazd do Centrum Lublina! Przystanek mpk w odległości około 5 minutowego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Lipniak

Lipniak,lubelskie

920 000 zł3 562 m² 258,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wz (warunkami zabudowy i warunkami przyłączenia mediów) miejscowości lipniak. Dojazd do działki drogą asfaltową i wybrukowaną drogą wewnętrzną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 555 000 zł175,26 m² 8 872,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Nowe osiedle domów jednorodzinnych i bliźniaków , w kameralnym klimacie z dala od zgiełku drogi jednocześnie w niewielkiej odległości od Lublina (1,5 km od granicy miasta).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż dom 2a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,54 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lipniak

Lipniak,podlaskie

1 249 000 zł142,10 m² 8 789,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 382 m²

Twój Rodzinny Azyl w Sercu Natury Dom w miejscowości Lipniak Wyobraź sobie poranne kawy z widokiem na las i wieczory przy kominku, gdy Twoje dzieci bezpiecznie bawią się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 055 000 zł123,51 m² 8 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:547 m²

Na sprzedaż dom 1b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 546,62 m2 Powierzchnia 123,57 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Lipniak

Lipniak,mazowieckie

89 000 zł8 622 m² 10,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks prywatnych gruntów leśnych o łącznej powierzchni 0,8622 ha, położony w miejscowości Lipniak, gmina Wiśniew, powiat siedlecki. Nieruchomość obejmuje trzy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż dom 2b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,46 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł1 034 m² 498,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1034 m (złożona z dwóch przylegających do siebie działek), sprzedawana wraz z udziałami w drodze.Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lipniak

Lipniak,lubelskie

849 000 zł3 001 m² 282,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wz (warunkami zabudowy) miejscowości lipniak. Dojazd do działki drogą asfaltową i wybrukowaną drogą wewnętrzną. Działka o powierzchni 3001m2: - kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 100 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kształtna działka na Lipniaku- tuż za granicą miasta! Powierzchnia 1100m2, szerokość 30m. Komplet mediów znajduje się w odległości 30m od działki; gaz w granicy. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

750 000 zł2 400 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość w Uniszowicach, niedaleko za granicami administarcyjnymi Lublina, z bardzo dobrym dojazdem. Działka płaska, prąd i gaz przy działce, możliwość wykopania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +2 km

2 989 700 zł341,68 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Uniszowicach pod Lublinem! Ten imponujący dom o powierzchni całkowitej 349 m łączy w sobie luksus, przestrzeń i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +2 km

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros). Uniszowice: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydanymi decyzjami.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +2 km

Dom z garażem

Uniszowice

1 250 000 zł177,20 m² 7 054,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

W ofercie dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym w stanie deweloperskim w Uniszowicach! Jest to wersja projektu domu "dom w Lewkoniach" z niewielkimi zmianami. Usytuowany jest na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +2 km

1 499 000 zł190 m² 7 889,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Uniszowicach, gm. Konopnica, powiat lubelski Przedmiotem oferty jest przestronny dom o powierzchni 190 m , posadowiony na działce o wielkości 900.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +2 km

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy. Cena do negocjacji. Atrakcyjnie usytuowana w drugiej linii zabudowy z widokiem na pola.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +2 km

425 000 zł1 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1700 m2 położona przed obwodnicą Lublina, w miejscowości Płouszowice-Kolonia (gm. Jastków). Atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +3 km

410 000 zł1 800 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana w miejscowości Płouszowice Kolonia, druga linia zabudowy od przedłużenia ul. Nałęczowskiej lub wjazd z drogi asfaltowej osiedlowej Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +3 km

399 000 zł3 500 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Płouszowice Kolonia - 35ar - gm. Jastków Duża, piękna działka położona jeszcze przed obwodnicą Lublina od strony miasta - idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +3 km

150 000 zł2 900 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokątu o łącznej powierzchni 2900m2, położona w gminie Jastków przy drodze asfaltowej. Ukształtowanie ternu płaskie. Woda, prąd, telekomunikacja- obok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +3 km

285 000 zł2 200 m² 129,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości rekreacyjnej położonej w Konopnicy składającej się z dwóch działek o łącznej pow. 22000 m2. Działka położona jest w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +3 km

1 590 000 zł157,40 m² 10 101,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

W ofercie sprzedaży wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny , położony w spokojnej i zielonej części Konopnicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +3 km

650 000 zł10 587 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz Józefin w gminie Konopnica. Trzy działki o numerach:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +3 km

499 000 zł2 776 m² 179,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w miejscowości Konopnica z gotowym pozwoleniem na budowę. Działka o pow. 2776 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 29mX 107.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Lipniak +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Lipniak

Lipniak,lubelskie

991 800 zł3 306 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki budowlane położone w miejscowości Lipniak na terenie gminy Konopnica, o łącznej powierzchni 3306 m2. Nieruchomość skład się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - dwu lokalowy. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 180 m2. Usytuowana na działce o powierzchni ok 750 m2 w Lipniaku. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 049 000 zł122 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 055 000 zł124 m² 8 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 049 000 zł122 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 055 000 zł124 m² 8 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:547 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Lipniak

Lipniak,mazowieckie

65 000 zł8 172 m² 7,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki leśne w miejscowości Lipniak, gmina Wiśniew Oferujemy na sprzedaż trzy działki o łącznej powierzchni 8172 m , położone w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Lipniak

Lipniak,mazowieckie

150 000 zł7 002 m² 21,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 7002 m , zlokalizowaną w miejscowości Lipniak, w gminie Wiśniew. Działka ma wymiary 18 m szerokości i 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 049 000 zł122 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 055 000 zł124 m² 8 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:547 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 049 000 zł122 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 055 000 zł124 m² 8 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 111 000 zł124 m² 8 995,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij